Buradasınız: Ana Sayfa » Haber & Güncel » Haberler

 Haberler

TURNUVOLAR BAŞLIYOR

Yayinlayan Evyaba Tarih 14.03.2013
Haberler >> Dernek Haberleri

 

Değerli Evyabalılar,

       Erbaa Dernekler Federasyonu'nun (ERDEF) Düzenlemiş olduğu Futbol Turnuvosu  17 Mart 2013 Pazar 
günü başlıyor. Dostluk Barış ve Centilmenlik dolu bir organizayonu tertib ettikleri için Erdef Bşk.Syn Murat Tokat, Syn Hüsyin Koyuncu Ve diğer Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.

       Evyaba Spor'un da yer alacağı bu organizasyonda Takımımıza Canı gönülden destek verip Şampiyonluk yolunda Kupayi derneğimize getimesi temennisiyle hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. 

       Turnuvoya Katılan Aşağı Çandır, Salkımören, Bağpınar, Gümüşalan, Koçak, Değirmenli, Akgün, Gökal Akkoç, Akça ve  Üzümlü spora canı gönülden başarılar diliyorum.

       Değerli evyabalılar, bu turnuvolar aynı zamanda gençlerimiz için bir fırsatada dönüşecektir. Büyük klüplerden müsabakalara iştirak edip seçmeler yapılacak, kendisini sahada kanıtlayanların kapılar sonuna kadar açılacaktır.

       Şampiyon takıma 2nci 3ncü 4ncü ve centilmen takıma  kupa ödülü verilecektir. Ayrıca şampiyon takım 2 çeyrek altın, 2nci Takım, Centilmen Takım Ve gol kralına 1 çeyrek altın verilecektir.  

       Hayırlı ve uğurlu olsun

                                                                                                                                                              Bşk. Hüseyin ERSOY

 1. Kaptan : Zekeriya Nurdoğan   2. Kaptan- Gazi Temiz

 Yer: Gaziosmanpaşa / Karadeniz Spor Stadı

OYUNCULARIMIZ:

MENDERES DURAK - ZEKERİYA NURDOĞAN-  GAZİ TEMİZ - TANJU YAVAN - OĞUZ ŞANLI - EMRAH NURDOĞAN - VEYSEL ÖCALAN

ORHAN ÖCALAN - EMRAH ŞANLI - KADİR YAVAN - KAZIM DURAK - NUSRET DURAK - MURAT KÖKLÜ - HÜSEYİN AKGÜL - MURAT AKGÜL

EMRAH DURAK - CEYHUN ŞAHİN - GÖKHAN KÖYBAŞI

TAKIM SORUMLUSU: SALİH (MOLLA) KÖKLÜ -FATİH AKGÜL- CELAL ŞANLI - SELAMİ YAVAN

 

 

 

 

 

 

Turnuvaya katılan Dernekler 
1- Koçak Kasabası Derneği
2-Üzümlü Kasabası Derneği
3-Gümüşalan Köyü Derneği
4-Bağpınar Köyü Derneği
5-Akgün Köyü Derneği
6-Akça Kasabası Derneği
7-Aşağı Çandır Köyü Derneği
8-Evyaba Mahallesi Derneği
9-Akkoç Köyü Derneği
10-Gökal Kasabası Derneği
11-Değirmenli Kasabası Derneği
12-Salkımören Köyü Derneği

Maçlar 2 Grubta oynanacaktır
A Grubu Takımlar

1-Salkımören Köyü
2-Bağpınar Köyü
3-Gümüşalan Köyü
4-Koçak Kasabası
5-Evyaba Mahallesi
6-Değirmenli Kasabası

B Grubu Takımlar

7-Akgün Köyü
8-Aşağı Çandır Köyü
9-Gökal Kasabası
10-akkoç köyü
11-Akça Kasabası
12-Üzümlü Kasabası

A GRUBU MAÇ SAATLERİ
1.Hafta
İlk maç saat
16:00-17:00 1-2 nolu takımlar( Salkımören-Bağpınar)
17:00-18:00 3-4 nolu takımlar (Gümüşalan-Koçak)
18:00-19:00 5-6 nolu takımlar (Evyaba-Değirmenli)

2,Hafta
16:00-17:00 3-2 nolu takımlar( Gümüşlan-Bağpınar)
17:00-18:00 1-6 nolu takımlar (Salkımören-Değirmenli)
18:00-19:00 4-5 nolu takımlar (Koçak -Evyaba)

3.Hafta
16:00-17:00 3-6 nolu takımlar( Gümüşlan-Değirmenli)
17:00-18:00 2-4 nolu takımlar (Bağpınar-Koçak)
18:00-19:00 1-5 nolu takımlar (Salkımören -Evyaba)

4.Hafta
16:00-17:00 1-3 nolu takımlar( Salkımören-Gümüşlan)
17:00-18:00 2-5 nolu takımlar (Bağpınar-Evyaba)
18:00-19:00 4-6 nolu takımlar (Koçak-Değirmenli)

5.Hafta
16:00-17:00 1-4 nolu takımlar( Salkımören-Koçak)
17:00-18:00 3-5 nolu takımlar (Gümüşalan-Evyaba)
18:00-19:00 2-6 nolu takımlar (Bağpınar-Değirmenli)

B GRUBU MAÇ SAATLERİ
1.Hafta
İlk maç saat
16:00-17:00 7-8 nolu takımlar( Akgün-Aşağıçandır)
17:00-18:00 9-10 nolu takımlar (Gökal-Akkoç)
18:00-19:00 11-12 nolu takımlar (Akça-Üzümlü)

2.Hafta
16:00-17:00 9-8 nolu takımlar( Gökal-Aşağıçandır)
17:00-18:00 7-12 nolu takımlar (Akgün-Üzümlü)
18:00-19:00 10-11 nolu takımlar (Akkoç-Akça)

3.Hafta
16:00-17:00 9-12 nolu takımlar( Gökal-Üzümlü)
17:00-18:00 8-10 nolu takımlar (Aşağı Çandır-Akkoç)
18:00-19:00 11-7 nolu takımlar (Akça-Akgün)

4.Hafta
16:00-17:00 7-9 nolu takımlar( Akgün-Gökal)
17:00-18:00 8-11 nolu takımlar (Aşağı Çandır-Akça)
18:00-19:00 10-12 nolu takımlar (Akkoç-Üzümlü)

5.Hafta
16:00-17:00 7-10 nolu takımlar( Akgün-Akkoç)
17:00-18:00 9-11 nolu takımlar (Gökal-Akça)
18:00-19:00 8-12 nolu takımlar (Aşağı Çandır-Üzümlü)

Adres G.O.Paşa Belediyesi Karadeniz Spor Tesisleri (Metris ,cezaevi Karşısı)

 

Son Degistirme: 25.03.2013 Saat 23:39

Geri